Рівно тисячу днів Збройні сили України (ЗСУ) захищають наш європейський дім, міста, родини, друзів та майбутнє наших дітей від повномасштабної агресії Російської Федерації (РФ). Водночас боротьба з ворогом є не спринтом, а марафоном.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення Збройних Сил України.
"Українська армія ніколи не зрадить вашу віру. Тому що це наша народна армія — в кожного знайомі або родичі служать у війську. У нас один біль на всю країну, одне серце й одна душа. Кожна наша перемога та поразка — спільні. Кожна радість і тривога — на всіх. Кожен, хто читає це, має знати: Сили оборони України — сильні, як ніколи, та об’єднані метою знищення окупантів. Тисяча днів нашої стійкості це вкотре довели", — зазначається у зверненні.
Від початку повномасштабної війни Сили оборони виграли битви за Київ, Чернігів, Суми, Миколаїв та Одесу. Зокрема провели блискучі контрнаступи у Харківській та Херсонських областях.
"Російсько-українська війна — це не спринт, це марафон. Ми стійко подолали першу тисячу днів широкомасштабного вторгнення. Позаду багато надлюдських випробувань. Однак перемогу здобуде той, хто протримається на добу більше, ніж ворог. Тому час знову діяти разом. Як і тисячу днів тому. Як і десять років тому, коли почалась російсько-українська війна", — додають у ЗСУ.
Сили оборони закликають українців підтримувати наших бійців в будь-який доступний спосіб та робити усе можливе, щоб пройти цей шлях разом, оскільки фундаментом перемоги України є єдність у боротьбі.
"Ми обов’язково помстимося за кожного загиблого героя, кожну загиблу дитину, кожний зруйнований будинок. Разом ми реалізуємо історичний шанс — на десятки років поховати російську загрозу. Разом забезпечимо нашим родинам довгоочікуваний мир. Разом здолаємо будь-які складнощі та втілимо мрію поколінь про свободу й незалежність нашої Неньки", — зазнають ЗСУ.
Повномасштабна війна в Україні
Війна в Україні розпочалася у 2014 році після окупації Криму, а також територій у Донецькій та Луганській областях Росією. У 2022 році ворог вдався до повномасштабного вторгнення, що супроводжувалось масованими атаками на цивільну інфраструктуру та серйозними гуманітарними наслідками.
Повномасштабна війна в Україні стала найбільшим збройним конфліктом у Європі після Другої світової війни.