Фото: Getty Images
У Польщі Центральне слідче бюро поліції ліквідувало міжнародне угруповання, яке займалося секс-експлуатацією та торгівлею людьми. Затримано 18 осіб, з яких 15 — громадяни України. Про це повідомляє RMF24 у середу, 16 квітня.
Слідство встановило, що зловмисники з квітня 2023 року діяли у великих польських містах — Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані та Карпачі. Основною їхньою метою була експлуатація українок. Жінок вербували під приводом працевлаштування, після чого змушували займатися проституцією. Деяким жертвам давали кокаїн для контролю та підкорення.
Під час операцій у травні 2024-го та березні 2025-го затримали загалом 18 осіб. До угруповання входили не лише вербувальники, а й організатори логістики, фотографи для рекламних оголошень, диспетчери дзвінків та водії.
За попередніми підрахунками, банда могла заробити щонайменше один мільйон злотих. Частину отриманих коштів легалізували, що стало підставою для звинувачення у відмиванні грошей.
Наразі прокуратура пред’явила обвинувачення у створенні та участі в організованому злочинному угрупованні, торгівлі людьми та відмиванні коштів. Підозрюваним загрожує до 15 років ув’язнення.
https://ua.korrespondent.net/world/4773247-u-polschi-vykryly-ukrainsku-bandu-suteneriv