Росія вночі запустила понад 170 безпілотників: як відпрацювала ППО

Россия ночью запустила более 170 беспилотников: как отработала ПВО

Ілюстративне фото: Росія вночі запустила 176 дронів по Україні в ніч на 10 березня (GettyImagеs)

У ніч на понеділок, 10 березня, російська армія запустила по території України 176 ударних дронів по типу Shahed. Сили ППО працювали у 15 областях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

У ніч на 10 березня 2025 року, з 18:00 9 березня, противник атакував 176-ма ударними дронами типу Shahed та безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків.

Зокрема Шаталово, Міллерово, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, що в РФ, та з мису Чауда в окупованому Криму.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

Станом на 08:00 підтверджено збиття 130-ти ударних дрона типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Також 42 ворожі безпілотники-імітатори були локаційно втрачені, без негативних наслідків. Однак внаслідок російської атаки постраждали Харківська, Полтавська та Київська області.

 

Джерело

Новини Запоріжжя