Охоронцю Леніна з Мелітополя оголосили підозру — йому загрожує 12-15 років за ґратами

Охраннику Ленина из Мелитополя объявили подозрение - ему грозит 12-15 лет за решеткой

Скріншот із ТГ-каналу. Зрадник Торопов

В окупованій Якимівці, Мелітопольський район, «нагорода» знайшла свого «героя». Так званий командир взводу «ополченців» Олександр Торопов отримав заочну підозру щодо участі у незаконному воєнізованому формуванні держави-агресора.

За заслугами

Так зване «народне ополчення» було створено на окупованих територіях Запорізької області у лютому 2023 року. Тоді псевдо-губернатор окупованого регіону Балицький видав спеціальний наказ про створення цієї квазі-структури. Увійшли до неї чотири загони загальною чисельністю до 600 чоловік.

Проте головним завданням «ополченців» була не війна, а охорона об'єктів критичної інфраструктури. У тому числі і так званої адміністрації. Також до їх обов'язків входить виявлення «підозрілих осіб» та боротьба з ДРГ.

Був створений подібний загін і в окупованій Якимівці. А очолити його зголосився ідейний місцевий «ватник» Олександр Торопов. Він узяв собі гучний позивний «Отаман» і почав служити «російському світу», яким він стільки років захоплювався і стільки років на нього чекав.

ТороповКолаж РІА Південь. Зрадник Торопов відзначений червоною стрілкою

І ось нарешті він отримав від українського правосуддя «нагороду» за свою колабораційну діяльність – підозру. А санкції за цією статтею, яку йому інкримінують, передбачає позбавлення волі на 12-15 років, а також заборону займатися певними видами діяльності на 10-15 років. За цією ж статтею може бути конфіскація майна.

Ідейний «рашист»

Торопов – ідейний вид зрадника. Тобто він пішов служити російським окупантам не через дзвін монет, а насамперед «за велінням серця». Ще під час Революції Гідності, коли українські громадяни повалили режим проросійського президента Януковича, Торопов із групою подібних до нього маргіналів захищали пам'ятник Леніна в Якимівці. Створили «ватну» організацію «Патріот» та ночами чергували, побоюючись «поїздів дружби» від «біндеравців». Про це повідомляють джерела редакції із окупованого смт.

ТороповФото із соцмереж Торопова, зроблене при Україні

Охороняли пам'ятник кривавому диктатору, їздили з автопробігом до Запоріжжя, прикрасивши авто триколорами та георгіївськими стрічками. Слід зазначити, що тому автопробігу знатно дісталося від свідомих мешканців обласного центру: побиті выкна, автомобілі та обличчя «ватників» тому були свідченням, повідомляють нам свідки.

«В 14 году, когда начали валять. Ой, переделывать историю, за моих дедов, которые воевали. Валять памятники Ленина, захватывать администрации, мародерничать, мы создали дружину. Она называлась «Патриот» и охраняла администрацию, памятники. Ну, и порядок в Акимовском районе», — розповідав тоді Торопов.

Він завжди був незадоволений «київським режимом», критикував АТО, негативно ставився до українських військових, котрі захищали цілісність України. Скаржився, що в Україні заборонено носити георгіївську стрічку.

Тому не дивно, що після окупації Якимівки Торопов став одним із перших, хто побіг служити росіянам. Нині він має необмежену владу, прикриває мародерів із РФ та допомагає їм грабувати своїх земляків.

Брат по розуму

У різних ТГ-каналах гуляє фотографія, де зрадник Торопов розташовується по центру.

ТороповФото з Інтернету. Торопов – по центру, Цапович – праворуч

Поруч із ним на фото позує ще один аматор «російського світу» Богдан Цапович. Народжений за незалежної України 2000-го року, Цапович виявився не менш махровим «ватником», ніж його старший товариш Торопов. Практично відразу пішов у «народне ополчення», був помічений місцевими жителями у якості охоронця місцевої лікарні. Детальніше про зрадника у матеріалі нашої редакції.

Джерело

Новини Запоріжжя