«Міністр» з Мелітополя хоче возити черешню до Китаю і просить фермерів набратися терпіння – перші заяви Сігути на новій посаді

«Министр» из Мелитополя хочет возить черешню в Китай и просит фермеров набраться терпения – первые заявления Сигуты на новой должности

Скріншот з ТГ-каналу. Зрадник Сігута

Не встиг зрадник із Мелітополя Сігута здобути нову посаду, як його практично одразу покликали на інтерв'ю до пропаганди ТБ.

Фейковий в.о. міністра розповів, як налагоджуватиме сільське господарство в окупованому регіоні та співпрацюватиме із закордонними партнерами.

Наполеонівські плани

Нещодавно стало відомо, що вже колишній фейковий голова Мелітопольського району Андрій Сігута втратив свою посаду. Передбачалося, що він залишиться за бортом окупаційної влади регіону, проте вийшло не так. Його призначили в.о. міністра у фейковому міністерстві агропромислового комплексу та продовольчої політики Запорізької області. Іншими словами, зрадник пішов на підвищення. І ось уже сьогодні пропагандисти запросили нового в. міністра на інтерв'ю.

Розповідаючи про плани на новій посаді, Сігута заявив про те, що першочергово хоче забезпечити регіон продукцією, а вже потім «завойовувати серця інших регіонів РФ та близького зарубіжжя». Далі зрадник почав міркувати про важливість команди, яка буде орієнтована на сільгоспвиробника.

«Хочется открыть для сельхозпроизводителя двери министерства и двери всех служб, которые к этому относятся».

СигутаСкріншот з ТГ-каналу пропагандистів

Як основні виклики для сільгоспників регіону він назвав клімат, що швидко змінюється, а також відзначив той факт, що регіон знаходиться в зоні ризикованого землеробства. Але «забув» додати про те, що чимала кількість угідь використовується окупаційними військами для зведення фортифікаційних споруд, мінування тощо.

Коли його спитали про міжнародне співробітництво, він нічого конкретного не відповів.

«Наверное, это не напрямую, а через наших предпринимателей. Каждый должен заниматься своим делом. Наша продукция должна быть конкурентной».

Заявив горе-політик і про те, що одним із найперспективніших напрямів у сільському господарстві є рибництво. Під час інтерв'ю він наголосив, що «із морем є проблеми, які виникли не вчора, а за довгі роки». Сигута має на увазі тонни мазуту, які опинилися в Азовському морі після аварії російських танкерів. Але не може сказати про це прямо, тому намагається вказати на те, що проблеми з рибництвом виникли ще за України.

Одним із своїх головних завдань зрадник вважає надання допомоги фермерам у переході на російську законодавчу базу. Для цього він планує створити за кожної адміністрації на окупованій території Запорізької області робочі місця консультантів, які допомагатимуть місцевим сільгоспвиробникам швидше перейти в окупаційне правове поле.

У розмові з пропаганда ТБ Сігута висловив сподівання, що війна незабаром закінчиться, і в окупованому регіоні буде достатньо електроенергії, яку можна буде використати для розвитку «ягідної теми».

Торкнувся псевдо-міністр та візитної картки Мелітополя – черешні, зазначивши, що на території країни окупанта її оцінили.

«Черешня раньше экспортировалась даже в Китай. Я думаю, наши предприниматели разберутся, куда ее выгодней реализовывать. Но первоначально нужно закрыть внутренние рынки. Потому что Москва и Питер распробовали нашу черешню».

А на завершення Сігута звернувся до сільгоспвиробників, попросивши набратися терпіння.

Ще той голова

«Правління» Сигути Мелітопольським районом практично завжди було пов'язане зі скандалами. Наприклад, у квітні 2024 року Мелітопольський район залишився без питної води. Все, чим тоді відзначився Сігута, це заява про те, що закуплено тару для підвезення води.

Тобто він не збирався вирішувати питання з подачею води, а заходився завозити її у закуплених тарах.

«Людям не помыться, ни приготовить еду и нечем поить скот. А домашнее хозяйство — единственный источник дохода. Садики закрыты были. Воду в бочках хоть и привозили, но пить ее нельзя. Она техническая с неприятным запахом, – розповідали журналістам РІА Південь мешканці одного із сіл Мелітопольського району.

І можна лише здогадуватися, як такий «управлінець» керуватиме сільським господарством.

Джерело

Новини Запоріжжя