Куртки — ідеальний вибір для зимового одягу для чоловіка. Вони зігрівають і не обмежують рухів. Але ви хочете не тільки зігрітися в зимову погоду, ви також хочете залишатися стильними та сучасними. Саме тому будь-який одяг, в тому числі і зимові куртки, слід підбирати відповідно до вашої фігури, віку тощо. Тим більше, що сьогодні існує безліч моделей.
Матеріали чоловічих курток
Залежно від різних кроїв, матеріалів та оздоблення, можна виділити, що куртка чоловіча має кілька основних стилів теплого верхнього одягу. Найголовніше, що це залежить від матеріалу, наприклад:
- Шкіра. Для холодних і вітряних днів ми рекомендуємо зупинити свій вибір на шкіряній моделі. Зимові куртки авіаторського або пілотного типу з хутряною підкладкою забезпечують надійний захист від вітру та опадів. Зазвичай це моделі прямого крою, зі вставкою на подолі та двома об’ємними кишенями, також має відкладний комір. Деякі сучасні виробники додають до шкіряних зимових курток теплий капюшон.
- Ткана. Сьогодні дуже популярні класичні та стильні моделі, такі як бушлат. Верхня частина виробу шиється з якісної вовняної тканини, просоченої водонепроникним матеріалом, має довжину — до середини стегна та широкі лацкани.
- Штучні матеріали, такі як поліестер і поліамід. Ці матеріали не пропускають вологу, зберігають тепло, не мнуться і не псуються з часом. Класичні та стильні сучасні куртки з поліестеру – це парки, пуховики, спортивні моделі тощо.
З чого може бути зшита чоловіча куртка?
Матеріал утеплювача визначає легкість одягу і, головне, його здатність зігрівати вас при мінусовій температурі. Поширені утеплювачі – це:
- Синтепон — недорогий матеріал, але має погані теплоізоляційні властивості і може деформуватися при пранні.
- Натуральний гусячий пух має ідеальні ізоляційні властивості, але часто є алергеном і коштує недешево. Догляд за виробами з пуховим наповнювачем особливий і делікатний.
- Штучний пух наприклад, поліестер не поступається натуральному по теплу і легкості. Утеплювач складається з полімерних волокон. Завдяки цьому одяг чудово зберігає тепло і пропускає повітря. Матеріал з поліефірних волокон не викликає алергії і простий у догляді. Термокуртки з утеплювачем з поліестеру захищають від холоду до -30°C.
Зимові куртки мають підкладку з бавовни, нейлону або флісу. Найкращим варіантом є фліс, бо він забезпечує теплоізоляцію і відводить вологу з поверхні шкіри під час активного руху, а це, у свою чергу, допомагає підтримувати теплообмін.
Куртки за типом фігури
Перед покупкою одягу дуже важливо чітко розуміти всі нюанси свого вбрання. Адже правильно підібраний гардероб може підкреслити всі плюси і приховати мінуси. Існує чотири основних типи фігури: трикутна, прямокутна, кругла і трапецієподібна.
- Трикутна форма тіла. Це та форма тіла з широкими плечима і трохи вужчими стегнами і талією. Чоловіки з такою фігурою мають підкреслювати свої сильні сторони. Вибір на користь мінімалізму також є гарною ідеєю. Для цього типу фігури ідеально підходять злегка приталені куртки, також джинсові та бомбери.
- Прямокутна форма тіла. Ця форма тіла характеризується майже однаковою шириною плечей і стегон і не підкресленою талією. Багато сучасних дизайнерів створили низку моделей для цієї фігури. При виборі віддавайте перевагу варіантам, які візуально розширюють плечі і подовжують загальний чоловічий силует. Слід уникати приталених піджаків. Найбільш підходящі моделі — однобортні та двобортні.
- Тип фігури — круглий. Власники цього типу фігури часто повні, мають однакову ширину в стегнах і плечах і дуже маленьку лінію талії. Для таких людей вибір правильного одягу дуже важливий. Куртки повинні максимально приховувати живіт, підкреслювати плечі, а ще подовжити силует. Найкращим варіантом буде обрати класичний однобортну куртку.
- Тип фігури — трапеція. Цей тип фігури дуже нагадує трикутник. Однак вибір гардеробу трохи складніший. Дуже важливо підібрати куртку, яка візуально зробить вас стрункішим. Перевагу варто віддати класичним або подовженим чоловічим курткам.