Стосунки не можуть скластися самі по собі. Вони створюються, зміцнюються або руйнується щохвилини. Кожне слово, кожен погляд і навіть натяк — це цеглинка, яка складає відносини між партнерами.
Складнощі партнерства
Одним з випробувань для партнерів часто стають проблеми у ліжку. Особливо відчутні вони з віком, коли чоловіка починає підводити потенція. Подолати ці складнощі допоможе інтернет-магазин Pharmacy24, в якому вам запропонують дієві засоби для відновлення ерекції. Зокрема й ті, що допоможуть запобігти передчасній еякуляції. Приміром, ви можете купити Дапоксетін Poxet 60 мг https://pharmacy24.com.ua/uk/dapoksetin-prodlenie-akta/dapoksetin-60-mg-poxet-60 та отримати ефект на кількох рівнях:
- збільшення часу до настання еякуляції;
- контроль над нею;
- зменшення почуття занепокоєння;
- повернення впевненості у власній чоловічій силі.
Чим характеризуються відносини між партнерами
Що означає робота над відносинами? Це душевні й емоційні зусилля, які докладають обидва партнери, щоб їхнє спільне життя ставало комфортнішим та приносило задоволення обом. Які ознаки того, що партнери вчиняють саме так:
- Якщо партнери не перебувають разом, то їхні думки часто стосуються того, де саме перебуває друга половина, як почувається. Ба більше, ці думки заважають їм концентруватися на інших моментах, які не стосуються відносин з партнером.
- Партнери мають схожу реакцію на кумедні ситуації, їм подобаються одні анекдоти, тобто йдеться про однакове почуття гумору. Саме схожість ставлення до смішного є моментом, який поєднує партнерів ментально.
- Партнери рівномірно розподіляють між собою домашні обов’язки. До речі, в тих парах, які тривалий час перебувають у відносинах, таке ставлення до спільного ведення хатніх справ є природним.
Позитив на позитив
Саме так психологи визначають реакцію партнера, який по-справжньому любить і поважає свою другу половину. Саме позитивною реакцією на будь-які гарні новини свого партнера можна дати зрозуміти, наскільки важливою є ця новина для іншого. До речі, реакція може бути різних типів, з яких найбільш плідними для вдалих стосунків можна вважати такі:
- Активна підтримка (наприклад: «Я така рада за тебе! Ти заслуговуєш на це!»).
- Стримана підтримка (просто усмішка і нейтральна фраза на кшталт «непогана новина»).
- Певна занепокоєність («Ти точно впевнений, що зможеш це зробити?»).
- Відносне ігнорування («Правда? А я тобі хочу розказати про такий цікавий випадок»…)
Чим активнішою є підтримка партнера, тим тіснішим є зв’язок у парі.