На тимчасово окупованій території Запорізької області, у тому числі Бердянську, гостро відчувається нестача медичного персоналу.
Про це повідомляє Бердянська міська військова адміністрація.
Російська окупаційна влада намагається розв’язувати цю проблему, залучаючи студентів з медичних коледжів і університетів інших захоплених територій. Зокрема, у прифронтові лікарні, ймовірно, і в Бердянськ, планується відправка студентів захопленого Донецького національного медичного університету.
Днями підконтрольний фейковій владі донецький медуніверситет організував захід для залучення випускників з окупованих територій.
«Сьогодні тут присутні прифронтові лікарні Запорізької області. І якщо серед вас є ті, хто не боїться, розуміє і хоче допомогти нашим жителям, ми будемо цьому дуже раді», — заявив на донецькому ярмарку вакансій для медичних працівників так званий «перший заступник міністра охорони здоров’я Запорізької області» Роман Жалоба, звертаючись до випускників.
Він відкрито закликав студентів працювати в захоплених регіонах, на що погоджуються далеко не всі.
Раніше окупаційна влада вже намагалася залучити студентів-медиків з окупованого Криму, щоб заповнити нестачу кадрів у Бердянських лікарнях.
Нагадаємо, на тимчасово окупованій території Запорізької області триває криза у сфері охорони здоров’я — у регіоні гостро стоїть проблема нестачі медичного персоналу.
Раніше повідомлялось, що в окупованому Бердянську влаштовують виїзні прийоми спеціалістів з РФ через брак лікарів.
У Запоріжжі власникам знищеного обстрілами житла погодили виділення ще понад 15 мільйонів гривень