Дошкільна освіта офлайн: у Запоріжжі планують відкрити декілька десятків дитячих садочків | Новини Запоріжжя

Ще рік тому всі запорізькі дитячі садочки працювали лише онлайн. У серпні 2024 року відкрили двері перші 18 закладів. За декілька місяців їхня кількість збільшилась. Зараз у змішаному форматі працюють вже 87 дитсадків. Їхню кількість планують збільшити.

Про це в етері національного марафону новин повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Перебування немовлят на території дитячого садочку є складнішим, ніж юнаків в школі. Немовляти можуть перебувати у дитячих садочках не більше трьох годин. Потім батьки мають їх забирати, тому що діткам дошкільного віку складно в підземеллі», — зазначив голова ЗОВА.

Він повідомив, що наразі влада намагається зробити декілька великих проєктів садочків, щоб діти могли повноцінно перебувати під землею вдень, а батьки в цей час мали змогу працювати.

«Наша мета в цьому році — запустити декілька десятків таких дитячих садочків, щоб батьки могли водити туди своїх дітей», — сказав Іван Федоров.

Нагадаємо, у селищі Балабине за 30 кілометрів від Запоріжжя відкрили підземну школу. Вона стала четвертим таким закладом у Запорізькій області. Тут зможуть навчатися до тисячі дітей у дві зміни.

Звинуватили у заклику до екстремістської діяльності: окупанти затримали 25-річного мешканця Запорізької області, – ВІДЕО

Джерело

Новини Запоріжжя