Новини

24.03.2017

У рамках візиту до Запоріжжя Глави Благодійного фонду Порошенко, дружини Президента Марини Порошенко відбулося підписання Меморандуму про співпрацю фонду Порошенко і комунального закладу «Запорізький інститут післядипломної освіти» Запорізької обласної ради про співпрацю в питаннях розвитку інклюзивної освіти в  Україні. 

24.03.2017

Дружина Президента Марина Порошенко відвідала запорізьку гімназію №71, де в рамках соціальної програми фонду з 20 по 24 березня проходив тренінг по використанню комп'ютерних технологій в навчальному процесі інклюзивних шкіл. Главу фонду супроводжували керівники обласної та міської влади. 

24.03.2017

Сьогодні у готелі «Інтурист» відбулося особливо затишне свято – свій 30-літній ювілей відзначила Запорізька обласна організація ветеранів.

24.03.2017

Тринадцятиразова чемпіонка Світу, чотириразова абсолютна рекордсменка Світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з гирьового спорту Любов Черепаха висловила вдячність Запорізькій обласній раді за організацію і проведення III Всеукраїнського Меморіалу з гирьового спорту двічі Героя Радянського Союзу, генерал-полковника Збройних Сил України Василя Степановича Петрова серед збірних команд військових формувань та правоохоронних органів, який проходив на початку березня в Запоріжжі.

24.03.2017

Об аспектах работы нынешнего депутатского состава областного парламента, о реформе децентрализации, а также о перспективных планах развития региона – шеф-редактор еженедельника ПОЗИЦИЯ Сергей Знаменский беседует с председателем Запорожского областного совета Григорием Самардаком.

http://pozitciya.com.ua/58713-grigoriy-samardak-effektivnoe-upravlenie-zalog-samodostatochnosti-regiona.html

24.03.2017

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков – про вектори в розвитку інфраструктури області 

24.03.2017

Директор КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради Ольга Савенкова – про роботу з громадянами в режимі он-лайн

24.03.2017

Море позитивних емоцій отримали вихованці Матвіївської санаторної школи-інтернату, в чергове завітавши до обласної бібліотеки для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради. Особливу атмосферу святкового настрою створили для них юні таланти ЗДМШ № 3, підготувавши концерт, присвячений Всесвітньому дню поезії. Кожен музичний виступ супроводжувався вдячними оплесками глядачів.

23.03.2017

Наявні висновки щодо залишків коштів обласного бюджету станом на 01.01.2017 року та механізм їх розподілу почали обговорювати на засіданні постійної комісії з питань бюджету депутати обласної ради.

Начальник департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь доповів про розподіл залишків в розрізі загального та спеціального фондів обласного бюджету, а також доповів про обсяги коштів, які будуть спрямовані на програмні заходи та капітальні видатки.

23.03.2017

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко разом із депутатами облради Євгеном Дем’яненком, Володимиром Редькою й Іваном Федоровим з робочим візитом відвідав місто Мелітополь.

Сторінки