Новини Запорізької обласної ради

19.09.2017

На початок роботи зареєструвався 71 депутат.

За пропозицією голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, присутні вшанувати хвилиною мовчання пам'ять наших земляків та інших військовослужбовців, які трагічно загинули у зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Зокрема, голова облради висловив співчуття рідним та близьким Руслана Кушова, Валерія Федана, Олега Диньки – запоріжцям, які поклали голови заради миру і незалежності України.

19.09.2017

Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради долучилась до проекту Code Club UA – мережі безкоштовних факультативних волонтерських клубів для дітей 9-11 років. В межах проекту волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час.

19.09.2017

20 вересня о 15:00 відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань.

 

Місце проведення – концертний зал ім. Глінки.

Запрошуємо представників мас-медіа до висвітлення події.

18.09.2017

Напередодні чергової 14-ї сесії Запорізької обласної ради керівники облради, лідери депутатських фракцій і груп, голови постійних депутатських комісій провели напружену, але результативну роботу. В рамках Погоджувальної ради і Президії обласної ради депутати узгодили винесення питань на порядок денний і попередньо обговорили найгостріші з них.

18.09.2017

З 15 по 17 вересня по всьому узбережжю Азовського моря в Запорізькій області проводилися змагання серед ветеранів спорту. У місті Бердянськ на Кубок України змагалися футболісти віком 45+, а в Приморську, в програмі свята Дня міста, проводилися змагання з футболу та волейболу серед ветеранів 50+.

18.09.2017

19 вересня відбудеться засідання 14-ї чергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Місце проведення – сесійна зала Запорізької обласної ради.

Початок – об 11:00.

Запрошуємо представників мас-медіа до висвітлення заходу.

Планується пряма трансляція пленарного засідання на сайті www.zor.gov.ua 

 

18.09.2017

Сьогодні на засіданні робочої групи стосовно опрацювання питання про внесення змін до Регламенту роботи Запорізької обласної ради 7-го скликання її голова Ірина Вишнякова повідомила про те, що на відправлені за дорученням групи листи до запорізьких університетів вже отримано відповіді. Фахівці-правники Запорізького Національного університету та Класичного приватного університету зголосились взяти участь в обговоренні питань про внесення змін до Регламенту роботи Запорізької обласної ради 7-го скликання.

18.09.2017

Минулих вихідних у Приморську, у День міста пройшло яскраве свято, яке зібрало представників багатьох національностей з усієї Запорізької області. Всі різні і зі своїми традиціями й культурою, вони єдналися в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські» та «Приазовський Інтер-фольк». Ці культурно-мистецькі заходи були презентовані за підтримки комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

18.09.2017

У середу, 20 вересня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету Микола Михайлович Пастушенко.

 

Дзвінки приймаються з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безко штовні.

Сторінки