Новини Запорізької обласної ради

24.05.2017

Першою напередодні дванадцятої сесії обласної ради провела засідання постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою під головуванням депутата обласної ради Дмитра Майстра. На своєму засіданні депутати опрацювали профільні питання, а також розглянули питання, які заплановані на розгляд чергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання.

23.05.2017

Комунальне підприємство «Газета «Запорізька правда» Запорізької обласної ради, за результатами конкурсного відбору, стала учасником програми з бізнес-консультування, який реалізують Фундація Томсон та МГО «Інститут регіональної преси та інформації» (IRMI), за підтримки ЄС у рамках широкомасштабного  проекту «Голос місцевих ЗМІ».

23.05.2017

В  Запорізькому обласному контактному центрі пройшла чергова пряма гаряча телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, головою постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації  Іриною Вишняковою. Вже втретє за останні пів року Ірина Вишнякова бере участь в проведенні прямих телефонних ліній з громадянами Запорізької області.

23.05.2017

З 23 по 25 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» проходить 25-та ювілейна міжнародна спеціалізована виставка промислових рішень «Машинобудування. Металургія-2017» - один із найбільших в Україні виставкових форумів промисловців, де щорічно презентуються розробки у галузі машинобудування, металургії, ливарних технологій, енергетики, автоматизації, ІТ-рішень. Захід об’єднує і спеціалізовані виставки «Литво», «Композити та склопластики», серію науково-практичних конференцій, майстер-класів, практикумів, коопераційних зустрічей.

23.05.2017

У Мелітополі пройшов восьмий фестиваль духової та естрадної музики “Таврійські сурми”, який відбувається раз на два роки. Метою фестивалю є розвиток і пропаганда духових та естрадних оркестрів, розповсюдження досвіду роботи провідних музичних колективів, виявлення творчих колективів, що працюють в жанрі духової та естрадної музики, підвищення рівня виконавської майстерності, оновлення і популяризація класичного, національного та сучасного репертуару.

22.05.2017

Спортсмени Запорізької області, що є вихованцями комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради, програвали, отримували травми, але продовжували боротьбу за медалі Всеукраїнських та Міжнародних змагань.

22.05.2017

У вівторок, 23 травня 2017 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією,    регламенту,    депутатської    діяльності   та депутатської   етики,   прав   людини,   свободи   слова та інформації Вишнякова Ірина Олександрівна

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

22.05.2017

26 травня 2017 року о 14.00 депутат Запорізької обласної ради Василь Хвостак проведе звіт перед виборцями.

Місце проведення -  кабінет 302 Шевченківської районної адміністрації 

22.05.2017

На 64 році життя зупинилося велике гаряче серце відомого, талановитого запоріжця – Юрія Михайловича Сушка.
Він був людиною, яка змогла поєднати в собі творчу душу письменника і мудрість держслужбовця. Трудову діяльність розпочав у найсильнішій газеті того часу «Індустріальне Запоріжжя». А потім своє життя присвятив роботі в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.

20.05.2017

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак приєднався до п’ятого обласного благодійного фестивалю «Гармонія сердець».

Метою заходу став показ талантів особливих дітей з інтернатів та притулків Запорізької області та надання їм шансу проявити себе. Під час фестивалю учасники з дитячих установ мали виконати номер із запорізькими творчими зірками.

Григорій Самардак відзначив, що п’ять років – ювілей, і за цей час фестиваль вже став традиційним.

Сторінки