Новини Запорізької обласної ради

24.04.2017

З нагоди 21-ї річниці заснування  комунального підприємства «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради з 4 по 21 квітня у центрі пройшли безкоштовні навчання за курсом «Навчання практичним навичкам надання першої долікарської допомоги постраждалим при нещасних випадках». В навчаннях взяли участь понад 350 працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів міста Запоріжжя та Запорізької області.

24.04.2017

У вівторок, 25 квітня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Наталія Вікторівна Авраменко.

 

Дзвінки приймаються з 11:00 до 12:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

22.04.2017

Сьогодні, 22 квітня, - День народження Героя України, відомого на весь світ металурга, нашого прославленого земляка Віталія Антоновича Сацького.

Віталій Антонович Сацький все своє життя присвятив розвитку металургійної галузі. Але найголовніша справа його життя - турбота про людей, уважне ставлення до проблем і потреб робочої людини.

21.04.2017

- Для нас важлива стабільність ситуації в Україні. У нас спільний кордон і ми розраховуємо на розвиток співпраці в різних областях. Наприклад, з 13 млн. іноземних туристів, які відвідали Україну в минулому році, 4,5 млн. туристів - це громадяни Молдови.  Нам важливо розвивати, зміцнювати співробітництво і ми готові обговорювати можливі напрямки, - про це сказав надзвичайний и Повноважній Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан сьогодні на зустрічі з керівництвом Запорізької області.

21.04.2017

Сьогодні на території Класичного приватного університету, при вході до інституту права імені В. Сташиса урочисто відкрили меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

В сумну дощову мить, коли, здавалося, весь світ плаче за Героями, які віддали свої життя за Україну й українців, скорботу із рідними і друзями Василя Сергієнка розділив і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

21.04.2017

Комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради працює не тільки зі спортсменами найвищого ґатунку, а й надає спортивно-оздоровчі послуги організаціям, підприємствам та мешканцям Запоріжжя та області. Співробітники КЗ «ЗОШВСМ» ЗОР беруть активну участь в різноманітних заходах міста.

21.04.2017

Уже вдруге у Запоріжжі, на базі комунального закладу «Запорізьке музичне училище імені П. Майбороди» Запорізької обласної ради відбувається визначна музична подія – другий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі». Засновниками цього конкурсу виступають Міністерство культури України, департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації,  Національна Всеукраїнська музична спілка й комунальні заклади «Запорізьке музичне училище ім. П.

21.04.2017

Сьогодні відбулась зустріч керівництва Запорізької області з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим та з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочаном. У дипломатичній зустрічі також взяли участь Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко та Генеральний директор Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павло Кривонос.

21.04.2017

У Запорізькій державній інженерній академії відбулось перше організаційне зібрання Регіональної експертної спільноти Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку «РЕГІОНЕТ» у Запорізькій області. Участь у засіданні також взяли депутати Запорізької обласної ради. А безпосередньо ініціатором цього зібрання виступила депутат облради Людмила Любім.

21.04.2017

«Флагмани освіти України», за версією Всеукраїнської акції, Запорізький колегіум №98 Запорізької міської ради Запорізької області гучно відсвяткував 30-ту річницю свого заснування.

На урочистості, присвячені «круглій» даті, в палаці культури «Орбіта» організатори зібрали ветеранів педагогічного колективу, представників учнівської спільноти всіх поколінь і навіть так звані сімейні династії – колишніх випускників та їхніх дітей, які продовжують опановувати звання в класах, де раніше навчались їхні батьки.  

Сторінки