Депутатський корпус

ПIБ ПОСАДА РАЙОН ПАРТIЯ/ФРАКЦIЯ ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Марич Геннадій Вікторович
Депутат Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"

Абдурахманова Світлана Петрівна
Депутат м. Мелітополь, Гуляйпільський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Байда Володимир Володимирович
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н, Хортицький р-н. Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Балицький Віталій Броніславович
Депутат м. Мелітополь Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації
Заст. голови комiсiї
Бойчук Руслан Валерійович
Депутат м. Запоріжжя, Дніпровський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Голова комiciї
Буряк Олег Миколайович
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н, м. Мелітополь. Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Заст. голови комiсiї
Волошин Микола Миколайович
Депутат м. Бердянськ, Бердянський район. Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Член комiсiї
Горбань Валерій Іванович
Депутат Мелітопольський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Член комiсiї
Григорчук Олександр Сергійович
Депутат Великобілозерський район, К-Дніпровський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Секретар комiсiї
Жердєв Ігор Сергійович
Депутат м. Запоріжжя, Заводський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Секретар комiсiї
Кірков Олександр Федорович
Депутат Вільнянський район, Новомиколаївський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Ковалевська Юлія Сергіївна
Депутат м. Токмак, Токмацький район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Заст. голови комiсiї
Криль Ярослав Миколайович
Депутат Розівський район, Чернігівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Кушніренко Андрій Володимирович
Депутат м. Мелітополь Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Секретар комiсiї
Литовка Віталій Анатолійович
Депутат Запорізький район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Любім Людмила Сергіївна
Депутат Приморський район, Якимівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Голова комiciї
Михайська Наталя Вікторівна
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н, Хортицький р-н. Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Заст. голови комiсiї
Пастушенко Микола Михайлович
Депутат К-Дніпровський район, Оріхівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Рєпкін Олександр Олександрович
Депутат м. Токмак, Токмацький район, Михайлівський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Голова комiciї
Сагайдачний Олексій Олександрович
Депутат м. Енергодар Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Семенков Єгор Олександрович
Перший заступник голови ради м. Запоріжжя, Комунарський р-н, Олександрівський р-н. Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"

Сухіна Вадим Миколайович
Депутат Приазовський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Усатий Володимир Юрійович
Депутат Василівський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Член комiсiї
Хрол Віталій Іванович
Депутат Василівський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Черняк Ігор Анатолійович
Депутат м. Запоріжжя, Шевченківський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Член комiсiї
Чесноков Іван Іванович
Депутат Пологівський район Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Секретар комiсiї