Депутатський корпус

ПIБ ПОСАДА РАЙОН ПАРТIЯ/ФРАКЦIЯ ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
Абдурахманова Світлана Петрівна
Депутат м. Мелітополь, Гуляйпільський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Авраменко Наталія Вікторівна
Депутат Оріхівський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Балицький Віталій Броніславович
Депутат м. Мелітополь Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації
Заст. голови комiсiї
Барзіон Микола Олексійович
Депутат м. Запоріжжя, Дніпровський район Безпартійний
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Член комiсiї
Бєліков Сергій Борисович
Депутат м. Запоріжжя, Олександрівський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Заст. голови комiсiї
Бодасюк Олена Юріївна
Депутат м. Бердянськ Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Секретар комiсiї
Бойчук Руслан Валерійович
Депутат м. Запоріжжя, Дніпровський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Голова комiciї
Будянський Олег Васильович
Депутат м. Бердянськ Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Бурка Геннадій Федорович
Депутат Вільнянський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї
Буряк Олег Миколайович
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н, м. Мелітополь. Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Заст. голови комiсiї
Величко Володимир Анатолійович
Депутат К-Дніпровський район Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Волошин Микола Миколайович
Депутат м. Бердянськ, Бердянський район. Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Член комiсiї
Гатунок Артур Анатолійович
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський район Безпартійний
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Грачов Сергій Володимирович
Депутат Василівський район Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації
Член комiсiї
Григорчук Олександр Сергійович
Депутат Великобілозерський район, К-Дніпровський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Секретар комiсiї
Гуцуляк Ірина Геннадіївна
Депутат Великобілозерський район Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Желєв Сергій Семенович
Депутат Куйбишевський район, Мелітопольський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Заст. голови комiсiї
Жердєв Ігор Сергійович
Депутат м. Запоріжжя, Заводський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Секретар комiсiї
Закарлюка Олег Васильович
Депутат Пологівський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Голова комiciї
Знаменський Сергій Анатолійович
Депутат м. Запоріжжя, Шевченківський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Голова комiciї
Зотов Дмитро Іванович
Депутат м. Запоріжжя, Олександрівський район Безпартійний
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Член комiсiї
Ільїн Микола Іванович
Депутат м. Бердянськ Безпартійний
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Заст. голови комiсiї
Ільїн Олег Володимирович
Депутат м. Запоріжжя Заводський р-н, Хортицький р-н. Безпартійний
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Член комiсiї
Клімченко Олена Василівна
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський район Безпартійний
Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Голова комiciї
Ковиліна Тетяна Миколаївна
Депутат м. Запоріжжя, Дніпровський район Безпартійний
Позафракційний
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Корольов Ян Борисович
Депутат Запорізький район Безпартійний
Радикальна партія Олега Ляшка
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Член комiсiї
Коцюба Віктор Юрійович
Депутат м. Запоріжжя, Шевченківський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування
Секретар комiсiї
Криль Ярослав Миколайович
Депутат Розівський район, Чернігівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Кюрчев Володимир Миколайович
Депутат м. Мелітополь Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Голова комiciї
Литовка Віталій Анатолійович
Депутат Запорізький район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Лупинос Віталій Юрійович
Депутат Оріхівський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Секретар комiсiї
Луценко Катерина Василівна
Депутат Василівський район Безпартійний
Наш край
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Голова комiciї
Любім Людмила Сергіївна
Депутат Приморський район, Якимівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва
Голова комiciї
Майстро Дмитро Миколайович
Депутат Запорізький район Безпартійний
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Голова комiciї
Максимова Ірина Михайлівна
Депутат м. Запоріжжя, Комунарський район Безпартійний
Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Машинський Олександр Миколайович
Депутат Куйбишевський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу
Член комiсiї
Пастушенко Микола Михайлович
Депутат К-Дніпровський район, Оріхівський район Безпартійний
Регіональна організація Політичної партії "Опозиційний блок"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Попов Артем Вікторович
Депутат Куйбишевський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Заст. голови комiсiї
Романов Віктор Іванович
Депутат м. Мелітополь Безпартійний
Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Постійна комісія з гуманітарних питань
Член комiсiї
Синельник Анатолій Михайлович
Депутат Гуляйпільський район Безпартійний
Радикальна партія Олега Ляшка
Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва
Член комiсiї
Супруненко Аліна Григорівна
Депутат Вільнянський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань соціальної політики і праці
Заст. голови комiсiї
Суржан Олег Валерійович
Депутат м. Токмак, Токмацький район Безпартійний
Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Федоров Іван Сергійович
Депутат м. Мелітополь Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Хвостак Василь Володимирович
Депутат м. Запоріжжя, Шевченківський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з питань бюджету
Секретар комiсiї
Чеберко Андрій Іванович
Депутат Пологівський район Безпартійний
БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Постійна комісія з питань бюджету
Член комiсiї
Чередніченко Станіслав Вікторович
Депутат м. Запоріжжя, Вознесенівський район Безпартійний
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"
Постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою
Член комiсiї
Чухрай Раїса Василівна
Депутат м. Запоріжжя, Комунарський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства
Член комiсiї
Шинкаренко Володимир Леонтійович
Депутат м. Запоріжжя, Комунарський район Безпартійний
"НОВА ПОЛІТИКА"
Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства
Член комiсiї