Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності поширює фізичну культуру серед запорізьких працівників

Комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради працює не тільки зі спортсменами найвищого ґатунку, а й надає спортивно-оздоровчі послуги організаціям, підприємствам та мешканцям Запоріжжя та області. Співробітники КЗ «ЗОШВСМ» ЗОР беруть активну участь в різноманітних заходах міста.

Так, на базі школи було проведено XVII Спартакіаду працівників газових господарств Запорізької області ПОА «Запоріжгаз» та ТОВ «Запоріжгаз збут». Метою спартакіади стали пропаганда фізичної культури та спорту серед працівників підприємств.

Проведення Спартакіади в Запорізькій ШВСМ було не випадковим рішенням керівництва ПОА «Запоріжгаз». Протягом кількох років комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР надає послуги з оздоровлення співробітників ПОА «Запоріжгаз».

Спільними зусиллями співробітниками ШВСМ та ПАО «Запоріжгаз» було проведено другий етап обласної Спартакіади між командами територіальних відділень та ПАО «Мелітопольгаз». В змаганнях взяли участь співробітники підприємства в чотирьох вікових підгрупах. Визначилися переможці та призери спартакіади в плаванні.

За здоровий образ життя міста разом із Запорізькою обласною ШВСМ!

Дата публікації: 
21.04.2017