Запорізька обласна рада стимулює розвиток спорту в регіоні фінансуванням сучасних спортивних проектів

Сотні юних запорізьких спортсменів – вихованців професійно-технічних училищ та коледжів, а також їхні викладачі фізичної культури та тренери – зібрались сьогодні на спортивне коло в центральному парку культури і відпочинку «Дубовий гай» в Запоріжжі.

Молоду спортивну спільноту від імені Запорізької обласної ради вітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Говорячи про розвиток спортивної інфраструктури і в обласному центрі, і в селах, і в районах області, Володимир Подорожко зауважив, що на наших очах будуються нові спортивні майданчики, обладуються тренажери про неба, реконструюються будинки спорту.

- Як представник Запорізької обласної ради, можу констатувати: депутати все більше грошей спрямовують на конкретні спортивні об’єкти і спортивні проекти, на підтримку знаних спортсменів і розвиток масового спорту. Цього року, вперше за історію існування Запорізької обласної ради, депутати отримали змогу за рахунок своїх депутатських фондів профінансувати будь-який проект на своїй території. Буваючи з робочими поїздками на території області, серце радується від того, що у багатьох селах сьогодні є чудові поля із штучним покриттям, є обладнанні ігрові і спортивні комплекси, в школах майже немає дефіциту із спортивним інвентарем - відзначив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради.  

Від імені депутатського корпусу і від голови Запорізької обласної ради Володимир Подорожко побажав всім запорізьким спортсменам міцного козацького здоров’я та нових спортивних звершень. За високі спортивні досягнення та виховання спортивної еліти регіону Володимир Подорожко вручив нагороди та відзнаки Запорізької обласної ради.

До речі, подякою від Міністерства освіти і науки України удостоєний директор комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради Олексій Гацуля.

 

Дата публікації: 
08.09.2017