Влада на зв’язку з громадськістю

Сьогодні на прямій телефонній лінії із запоріжцями спілкувався керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мали можливість з 11:00 до 12:00 за номером телефону: 0-800-503-508. Захід відбувся у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю».

Протягом години мешканці міста Запоріжжя, Веселівського, Запорізького та Михайлівського районів мали можливість порушити особисті питання, які їх хвилюють, та отримати відповіді на них.

Найбільше звернень надійшло від мешканців міста Запоріжжя, які висловили незадоволення неякісним вирішенням питань житлово-комунального господарства. Зокрема, проведенням ремонтних робіт в багатоповерхових будинках, благоустрою прибудинкових територій, їх санітарного стану.

Мали місце питання пільгового проїзду в громадському транспорті, соціального забезпечення, налагодження водопостачання в районах області.

Щодо  всіх порушених питань Володимиром Подорожком були надані вичерпні роз’яснення, за окремими зверненнями буде вжито відповідні заходи реагування.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав представників влади регулярно брати участь в роботі регіональних call-центрів для того, щоб розуміти нагальні проблеми, які хвилюють громадян, і оперативно їх вирішувати. Керівники і депутати Запорізької обласної ради регулярно проводять зустрічі з особистих питань громадян та беруть участь у прямих телефонних лініях з мешканцями регіону, які організовує комунальна установа «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради.

 

Дата публікації: 
20.04.2017