«Своєю працею ви показуєте людям приклад практичної реалізації реформ», - Григорій Самардак привітав патрульних поліцейських з першою річницею роботи

З нагоди першої річниці своєї роботи патрульна поліція Запоріжжя підводить підсумки, звітує про результати, будує плани на майбутнє і приймає поздоровлення.

Сьогодні в обласному музично-драматичному театрі ім.  Магара відбувся урочистий захід, де за досягнуті професійні успіхи відзначали і нагороджували представників Управління патрульної поліції в Запоріжжі. 

У Запоріжжі службу з охорони правопорядку і безпеки несуть 600 співробітників, кожен з яких пройшов жорсткий конкурсний відбір. Головним досягненням патрульної поліції в Запоріжжі керівник Управління Роман Пилипенко вважає те, що запорожці стали більше їм довіряти.

 -У нас за рік понад 160 тисяч викликів. Якби запорожці нам не довіряли, вони б не зверталися в скрутну хвилину. Це той кредит довіри, яким ми дорожимо і який прагнемо виправдати. А перша річниця для нас - це не тільки свято, це можливість проаналізувати результати і провести роботу над помилками, - розповів Роман Пилипенко. 

Привітав запорізьких патрульних керівник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

 - Патрульна поліція в Україні існує другий рік. За рік у нас почали працювати 12,5 тис співробітників. Це дуже великий колектив, і кожен зробив свій вибір - ми стали на захист громадян.  Зараз йде процес становлення служби і він буде тривати ще два-три роки.  Виганяємо негідників, залишаються кращі. У планах - розширити штат до 18 тисяч співробітників, відкрити навчальний центр в Києві, а в Запорізькій області патрульна поліція з'явиться і в Мелітополі, - сказав керівник Департаменту патрульної поліції України в зверненні до своїх запорізьких колег.

Євген Жуков побажав запорізьким патрульним, щоб вони були живі, здорові і продовжували чесно виконувати свій професійний обов'язок. Крім того, керівник патрульних України подякував керівництву обласної і міської влади за підтримку і допомогу, зазначивши, що без розуміння з боку влади патрульним складно виконувати свої функціональні обов'язки. 

Від імені депутатського корпусу Запорізької обласної ради співробітників патрульної поліції привітав голова обласної парламенту Григорій Самардак. Він зазначив, що, проводячи реформу поліції, держава ставила за мету  створити національну поліцію європейського зразка, яка б не поступалася найкращим правоохоронним органам провідних країн світу і найголовніше, забезпечувала правопорядок і безпеку громадян.  Так, за словами Григорія Самардака, запорізькі патрульні професійно виконують важку, але необхідну для запорожців роботу, і тому заслужили довіру городян.

- Дотримання правопорядку і забезпечення безпеки –ц е запит суспільства, і ви взяли на себе відповідальність, виконуючи цей запит. Дорожіть довірою людей. Виводьте українську поліцію на більш високий рівень. Ви - перше покоління нової європейської української поліції, і своєю працею ви показуєте людям приклад практичної реалізації реформ, - зазначив у своєму виступі Григорій Самардак.

З нагоди першої річниці Патрульній поліції в Запоріжжі голова обласної ради вручив співробітникам Почесні грамоти і від імені депутатського корпусу подякував запорізьких патрульних за стійкість, мужність і бажання допомагати людям.

Дата публікації: 
19.04.2017