«Спадщина-2017»: талановита запорізька молодь змагалася у любові до Батьківщини

Шістнадцять років тому комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради започаткував у нашому краї конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина», який пропагує національні традиції, українську мову через її талановитих учасників з усієї області.

І, слідуючи цій гарній традиції, сьогодні на сцені Запорізького обласного академічного музично-драматичного театру ім. В. Магара свої таланти показали фіналісти відбіркових етапів конкурсу.

Чотири тисячі учасників, вісім зональних турів. І, зрештою, було обрано 28 найяскравіших і найсильніших номерів і виконавців, які підкорювали центральну сцену Запоріжжя.

Їх – талановитих і неординарних –  вітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який поздоровив молодь із перемогою у зональних турах і побажав слідувати і далі обраним шляхом творчості.

- Адже тільки гармонійно розвинена, культурно збагачена особистість, яка має в житті мету і постійно прагне до неї, у майбутньому гідно будуватиме українську державу і власну родину, передаючи кращі цінності і традиції приийдешнім поколінням. Ми ж сьогодні вдячні тим, хто прищепив любов до прекрасного цим дітям, хто допомагає їм на повну силу розкривати свої таланти – батькам, учителям, наставникам. Ми ж як представники обласної влади завжди підтримуватимемо обдаровану молодь, адже ці діти збагачують і прославляють наш Запорізький край, - сказав Володимир Подорожко.

Плідну роботу щодо відродження національних традицій, збереженню та розвитку української мови,  культурних надбань ведуть керівники колективів різних жанрів в Оріхівському, Пологівському, Михайлівському, Мелітопольському районах, містах Пологи, Бердянськ, Оріхів, Мелітополь, Запоріжжя. Саме з цих територій було визначено лауреатів і переможців конкурсу. Гран-прі фестивалю «Спадщина» у номінації «Українська народна пісня» отримала Олександра Отришко з Бердянська.

 

Дата публікації: 
20.04.2017