Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Своєю працею ви забезпечуєте роботу важливої ​​галузі, від якої залежить якість життя людей і соціальна стабільність регіону.  Від вашого професіоналізму та відповідальності залежить надійність забезпечення життєдіяльності всіх установ, підприємств, лікарень і шкіл, благополуччя кожного будинку в Запорізькій області.

Сьогодні галузь ЖКГ переживає нелегкі часи і потребує серйозних системних змін.  Для підвищення ефективності роботи служб ЖКГ потрібна матеріальна база. Незважаючи на складну економічну ситуацію, Запорізька обласна рада намагається знаходити можливість бюджетної підтримки для стратегічно важливих підприємств ЖКГ регіону.  Реформування галузі – це, перш за все, стабілізація тарифів на комунальні послуги за рахунок зниження і оптимізації витрат на виробництво послуг, вдосконалення технологій і впровадження енергоефективних проектів, сучасні підходи в організації системи роботи, технічна модернізація і, як результат, підвищення якості обслуговування людей і надійності послуг. Для досягнення такого результату потрібно багато працювати: і вам, і нам - депутатам всіх рівнів, владі місцевій і центральній.

В системі ЖКГ Запорізької області працюють люди, здатні успішно вирішувати професійні завдання. Сподіваюся, що за допомоги ваших знань, досвіду ми зможемо не тільки утримувати робочий ритм, але і разом розвивати важливу галузь народного господарства.

Шановні друзі, будьте здорові і щасливі! Нехай у ваших колективах і в ваших родинах завжди будуть мир, тепло, взаєморозуміння і злагода!

 

Голова Запорізької обласної ради

Григорій Самардак

 

Депутатський корпус Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
17.03.2017