Робоча група продовжує відвідувати професійно-технічні навчальні заклади Запорізької області

Робоча група із числа депутатів, представників виконавчого апарату обласної ради, а також облдержадміністрації продовжують практику безпосереднього ознайомлення з роботою професійно-технічних закладів Запорізької області, які пропонуються до передачі із державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.

Цього разу група відвідала чотири таких державних навчальних заклади - Дніпрорудненський професійний ліцей, Великобілозерський професійний аграрний ліцей, Веселівський професійний аграрний ліцей і Михайлівське вище професійне училище. На місці розташування кожного навчального закладу представники робочої групи мали можливість ознайомитися із статутною, фінансовою та господарською діяльністю закладу, оглянути стан приміщень учбових та господарських корпусів, в тому числі майстерень для практичних занять та гуртожитків.

Так, як зазначив начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Запорізької обласної ради Єгор Мороз, оглядаючи цілісні майнові комплекси, робоча група зосереджує увагу на оформленні майна та земельних ділянок об’єктів державної власності у відповідності із законодавством і державною політикою.

Поспілкувавшись із керівниками названих чотирьох закладів і ознайомившись із їхньою роботою і документацією, робоча група надала всі необхідні рекомендації щодо належного оформлення всіх необхідних документів.

Також під час цих відвідин депутати обласної ради – Віктор Дудка, Роман Кузьменко і Володимир Кюрчев – почули слова подяки на свою адресу за підтримку територій і, зокрема, навчальних закладів, а також визначили проблеми, які існують тут сьогодні, і взяли їх на свій особистий контроль.

До того ж, відвідуючи території, робоча група завітала до комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради. Екскурсію по території школи й ознайомлення з її роботою провела директор Яніна Овсієнко.

На цьому робоча група не завершує свою діяльність, а продовжує знайомитися з роботою всіх без винятку професійно-технічних навчальних закладів. Найближчим часом планується здійснити поїздки до інших районів області. І, як наголошують члени робочої групи, жоден із подібних закладів не залишиться поза увагою, адже головна мета сьогодні – їх повноцінна робота у повній відповідності із чинним законодавством.

Дата публікації: 
08.09.2017