Обласна рада відзначила видатного театрального митця

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков та керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко привітали з 60-річним ювілеєм заслуженого діяча культури, директора комунального закладу «Запорізький обласний театр ляльок» Запорізької обласної ради» Анатолія Колба.

Перший заступник голови облради, звертаючись до ювіляра, відзначив, що доля була причетна до вибору професії Анатолія Колба, адже незабаром відзначатиметься День театру.

- Бажаю, щоб діти, які з дорослими приходять на вистави, насичувались розумінням добра та зла, щоб вони виходили від вас, знаючи класику. Бажаю вам дитячих щирих посмішок, доброго настрою, здоров’я та збереження затишку, який є у театрі, - висловив побажання Єгор Семенков та вручив нагороду від Запорізької обласної ради - Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Керуючий справами додав до привітання, що тільки маючи істинну любов до мистецтва, можна творити те, що творить Анатолій Колб, й побажав міцного здоров’я та незламності духу.

В свою чергу, Анатолій Колб подякував за нагороду колективу театру, адже впевнений, що ця нагорода – спільна заслуга.

- Дякую обласній раді та депутатському корпусу за високу оцінку роботи. Впевнений, що попереду - нові високі досягнення та звершення, - запевнив Анатолій Колб.

Дата публікації: 
17.03.2017