На Запоріжжі відзначають День металургів та гірників

Своє професійне свято представники галузі відзначають 16 липня. З цієї нагоди у концертному залі ім.Глінки сьогодні відбулися урочисті збори за участі провідних металургійних підприємств області.

Від імені депутатського корпусу, запорізьких металургів - людей мужньої, важкої професії, привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Він підкреслив, що підприємства металургійної та гірничодобувної галузі Запоріжжя залишаються  флагманами економіки держави, прославляючи наше місто не тільки як край козацтва, але й металургійне серце України.

- Ми розуміємо, що значну частину валового продукту України виготовляють запорізькі металурги, - підкреслив Григорій Самардак. -  Більше того, сьогодні, коли на сході країни точаться воєнні дії, відповідальність запорізьких металургів тільки збільшилася. Підприємства працюють, забезпечують збільшення  надходжень до бюджету області, завдяки чому ми можемо планувати реалізацію не тільки  соціальних програм, а й з розвитку Запорізького краю. 

Голова Запорізької обласної ради також подякував керівництву металургійних підприємств області за те, що свого часу, вони зробили вагомий внесок у фонд оборони області, об’єднавши зусилля зробили все можливе аби зберегти на нашій землі мир та правопорядок.

І, користуючись нагодою, Григорій Самардак звернувся до всіх металургів  та гірників Запорізької області із побажанням стабільних заробітних плат, сталевого здоров’я, миру та благополуччя.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області за з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості голова обласної ради Григорій Самардак вручив ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» та почесні грамоти кращим представникам професії.

Дата публікації: 
13.07.2017