Керівники депутатських фракцій і груп погодили питання порядку денного 14-ї чергової сесії Запорізької обласної ради

Лідери депутатських фракцій та груп обласної ради розглянули проекти рішень, запланованих для розгляду на черговій сесії обласної ради. Серед них – низка кадрових питань, які вже розглянуті на профільних комісіях, блок господарських питань, а також питання оренди комунальної власності.

В цілому, депутати були одноголосними в узгоджені запропонованих питань, втім, домовилися про необхідність проведення ще одного засідання погоджувальної ради в межах підготовки до сесії. Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак звернув увагу депутатів на необхідності активізувати роботу депутатських комісій і не забувати про депутатську відповідальність у питаннях підготовки до сесії.

- У нас ще дійсно є цілий тиждень на більш детальне вивчення усіх проектів в депутатських комісіях та робочих групах, але за цей час робота має бути дійсно продуктивною, - підкреслив голова облради. – Головне – робота має проводитись відповідно до законодавства та регламенту обласної ради. Звертаюсь до керівників фракцій: політиканству в стінах обласної ради не місце. Пам’ятайте передовсім про інтереси  жителів області, - підкреслив Григорій Самардак. 

Особливу увагу Григорій Самардак звернув на ефективність роботи робочої групи з питань внесення змін до Регламенту роботи Запорізької обласної ради 7-го скликання, яка була створена розпорядженням голови обласної ради  відповідно до звернення керівників двох фракцій.   

Підводячи підсумки роботи Погоджувальної ради, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков підкреслив, що, на його думку, депутати в першу чергу повинні перейматися господарськими питаннями, які є важливими для розвитку Запорізької області і для мешканців регіону.

- Вважаю, ці питання повинні бути розглянуті першими на черговій сесії Запорізької обласної ради. Таких важливих питань – більше 130-ти. А що стосується нової редакції Регламенту роботи Запорізької обласної ради 7-го скликання, який пропонується для розгляду на сесії, хочу звернути увагу на таке: коли ми приймали Регламент, ми чітко зазначили, що цей документ є сталим і не повинен змінюватись без потреби. Адже це забезпечує стабільний розвиток Запорізької області, стабільність органів управління, стабільність вирішення господарських питань. Те, що депутати приділяють суто юридичним питанням в рази більше часу, ніж господарським, є свідоцтвом того, що депутатам треба знаходити спільну мову і консолідуватись навколо питань розвитку Запорізької області, - зазначив Єгор Семенков.

Згідно розпорядження голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, чотирнадцята сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання розпочне свою роботу 19 вересня 2017 року об 11 годині у сесійній залі обласної ради.

Дата публікації: 
08.09.2017