Григорій Самардак: В бюджетному комітеті Верховної ради є підтримка проектів розвитку Запорізької області

Напередодні голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак перебував з робочою поїздкою у Києві, де провів низку робочих зустрічей, в тому числі, у бюджетному комітеті Верховної ради України. За його словами, він переконався в тому, що проекти розвитку Запорізької області і в парламенті, і в Уряді мають активну підтримку.

- Сьогодні  урядовці та народні депутати вже активно працюють над формуванням  держбюджету на наступний рік, - зауважив голова обласної ради Григорій Самардак. – Тому дуже добре, що Запорізькій області вдалося  донести до членів бюджетного комітету ті проекти, які потребують державної підтримки і мають увійти до  держбюджету 2018. А це - і завершення будівництва мостових переходів через Дніпро, і капітальний ремонт автошляхів, і підтримка створених об’єднаних територіальних громад тощо. Жителів Запорізької області чують і підтримують, сподіваюсь, ця підтримка знайде відображення у вигляді конкретних статей бюджету, - прокоментував Григорій Самардак.   

На думку Григорія Самардака, це позитивний приклад того, що на  Запорізьку область покладають надії, ми розвиваємося, зростає і зацікавленність інвесторів до нашого регіону. 

- Україна поступово відновлює економічний  потенціал, і про це говорять авторитетні агенції, в тому числі, Moody’s, які підвищили кредитний рейтинг нашої держави, - зауважив голова облради. – Це ще тільки паростки позитивних тенденцій, на які очікує громада, але ключове слово «позитивні». Можу сказати, що і Запорізька область в цьому аспекті має хороші перспективи, зростає інвестиційна привабливість Запорізького краю, тож сьогодні маємо привід із надією говорити про подальший розвиток, в  тому числі, в рамах роботи над обласним бюджетом, а сьогодні виконавчий апарат вже працює над головним фінансовим документом на майбутній рік, - наголосив Григорій Самардак.

Дата публікації: 
08.09.2017