Григорій Самардак: «Ми повинні чітко розуміти, яку користь отримає громада від прийнятого нами рішення»

Відбулася Погоджувальна рада Запорізької обласної ради. Керівники депутатських фракцій розглянули проекти рішень, які будуть передані на обговорення в комісії й потім винесені на сесію обласної ради.  В цілому, на найближчій сесії депутатам належить розглянути питання, що стосуються бюджету, господарської діяльності, кадрові та інші питання. Також голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак прозвітує за рік роботи.

 - По кожному рішенню обласної ради, особливо, де передбачена участь обласного бюджету, ми повинні чітко розуміти, наскільки ретельно підготовлений проект рішення, чи всі фракції й комісії визначили свою позицію та найголовніше - яку користь отримає громада від прийнятого нами рішення, - звернувся до керівників фракцій, департаментів та управлінь ОДА Григорій Самардак.

 Так, наступного тижня керівники фракцій проведуть додаткову зустріч, де детально проаналізують питання, за якими на Погоджувальній раді отримали недостатньо інформації від департаментів та управлінь для прийняття сесійного рішення. Голова обласної ради звернувся до фракцій з побажанням - уважніше працювати над зверненнями й уникати популізму. За словами Григорія Самардака, з кожною сесією збільшується кількість звернень від депутатів і комісій та нерідко зміст звернень від різних фракцій або перегукується, або не в компетенції обласної ради. Керівники фракцій вважають, що на сесії повинні розглядатися всі заяви, без винятку, тому як для депутатів і фракцій це можливість позначити свою позицію з питань, актуальних для життя регіону і суспільства. Також на Погоджувальній раді порушувалися питання про те, що депутатському корпусу вже необхідно планувати роботу над проектом бюджету області-2018. Планова фінансово-аналітична робота депутатського корпусу за участю експертів, економістів, аналітиків дозволить більш чітко позначити проблемні питання соціально-економічного розвитку регіону й приймати консолідовані рішення при формуванні пріоритетів бюджету Запорізької області.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
18.05.2017